LIVE

LIVE-TIMING EuroFormula Open 2017 op Paul Ricard: kwalificatie en twee races

Door Mitchell Koolen4 maart 2017 · 09:45 uur1 min lezen
LIVE-TIMING EuroFormula Open 2017 op Paul Ricard: kwalificatie en twee races

Twaalf nationaliteiten en 22 auto's nemen deel aan de EuroFormula Open pre-season als generale repetitie in Le Castellet.

©2017

Men verwacht op het Circuit de Paul Ricard wederom een evenement met close-racing. Voor het seizoen 2017 ziet het er naar uit dat de auto's nog dichter op elkaar zitten. Na de eerste twee testdagen op het Circuit de Barcelona twee weken geleden, ziet de EuroFormula Open 22 auto's in Le Castellet, voor het tweede winterevenement.

Regerend kampioen in deze klasse, Campos Racing, zet vier auto's in. De Dallaras zijn voor coureurs, Petru Florescu uit Roemenië, de Brazilianen Matheus Ioro, Thiago Vivacqua en de Fin Simo Laaksonen. Florescu reed magnifiek naar de top van de tijdwaarneming in Barcelona. Zijn teamgenoten Vivacqua en Ioro lieten ook hun talent zien. Laaksonen maakt zijn debuut in de op Formule 3 gebaseerde auto. Hij spendeerde de laatste drie seizoenen in de Formule 4.

De kalender voor deze race klasse ziet er als volgt uit in 2017:

Estoril 29-30.04.2017
Spa 27-28.05.2017
Paul Ricard 10-11.06.2017
Hungaroring 01-02.07.2017
Silverstone 02-03.09.2017
Monza 30.09-01.10.2017
Jerez 07-08.10.2017
Barcelona 28-29.10.2017

Het schema voor dit weekend kunt u vinden via onderstaande link:
EuroFormula Open wintertest Circuit Paul Ricard

Volg hieronder de live-timing van de wintertest en races op het Circuit Paul Ricard van de EuroFormula open met om 11.00 uur de kwalificatie, om 15.00 uur race 1 en om 17.25 uur race 2.

M
Mitchell Koolen
Redacción RaceXpress
Meer over Autosport→
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

Más noticias
04-08

Nürburgring Langstrecken-Serie: Team Joos Sportwagentechnik hace un impresionante debut en la NLS con un podio

01-08

Jules Gounon da a Verstappen Racing un fuerte comienzo con dominio de Mercedes en un Magny-Cours mojado + RESULTADO

31-07

Porsche Carrera Cup Benelux lista para un fin de semana de carreras crucial en el Jack's Racing Day en Assen

29-07

LISTA DE INSCRITOS - Campo récord de 45 coches GT pone Magny-Cours patas arriba este fin de semana; Verstappen Racing y Thierry Vermeulen buscan el éxito

21-07

ESPECIAL - Team WRT golpea sin piedad en Misano donde Valentino Rossi y Verstappen Racing brindan espectáculo + RESULTADOS

16-07

Misano se prepara para Valentino Rossi mientras el héroe italiano busca su cuarta victoria GT en casa ante su público

16-07

ENTRY LIST - Campo récord y ambiente festivo convierten el GT World Challenge en Misano en el espectáculo de carreras veraniego definitivo

12-07

Programa Goodwood Festival of Speed

09-07

LIVESTREAM Goodwood festival of Speed 2026 - Jueves 9 de Julio + HORARIO

08-07

HORARIO 2026 Goodwood Festival of Speed!

06-07

24H SERIES - GetSpeed hace historia con la primera victoria en las 12H Nürburgring llena de caos, estrategia y emoción hasta la línea de meta + RESULTADOS

05-07

24H SERIES - Nuevas Yas 12 Hours refuerza el espectacular calendario de invierno de Michelin 24H SERIES con tres prestigiosas clásicas de resistencia

04-07

24H SERIES - Nürburgring explota en choque de clasificación, Paque salva la pole de GetSpeed tras un momento en la grava, duelo 992 increíblemente emocionante + RESULTADOS

×